FNF Metal  //  Şirketimiz

 
 
FNF Dış Ticaret Ltd & Karelli Soğutma ve Endüstriyel Mutfak Ltd. Şirketi

Bursa'da kurulu fabrikamızda 35 yıldır FNF Dış Ticaret Ltd ve Karelli Soğutma ve Endüstriyel Mutfak Ltd. Şirketi olarak Endüstriyel Mutfak, Buzdolabı, Servis ekipmanları, Pastahane ekipmanları ve Açık Büfe üretmekteyiz.

Ana hedefimiz, üretimde kalite, üründe kalite, serviste kalite, kalitede devamlılık ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamaktır.

Müşterilerimize profesyonel ekibimiz ile birlikte her zaman pratik ve ekonomik çözümleri yeni konseptler ve hijyenik dizaynlar ile sunmaktayız.

Bizim için en önemli konu Müşterimizin beklentilerini anlamak ve proje planlaması,üretim ve montaja kadar tüm aşamalarda detaylara uygun çözümler bulmaktır.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun ve ekonomik şekilde karşılamaktır.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz müşteri memnuniyet ve güveninini en üst düzeyde sağlamaktır.

KARELLİ

Karelli, hotel, restaurant, cafe başta olmak üzere, pastane grupları, askeri mutfaklar, hastane ekipmanları, okul ve fabrika mutfakları,şantiye mutfakları gibi endüstriyel mutfak sektörü alanında; hazırlık, pişirme, taşıma,depolama ve servis ekipmanları ürün gruplarında, 2000’i aşkın ürün çeşidi ile mutfakların projelendirilmesi, montajı, işletmeye alınmasına kadar tüm süreçlerin tasarımını, üretimini ve servis desteğini sağlar.

Karelli tarafından sağlanan, başta cihazlar olmak üzere ürünler, firma bünyesinde ve dış kaynaklı laboratuvarlarda uluslararası sertifikasyon merkezleri tarafından testleri yapılarak belgelendirilmiştir. Avrupa bölge pazarı için CE, Rusya için Gost başta olmak üzere, ürünlerin uluslararası pazara satışı konusunda diğer ulusal ve ihracat pazarında geçerli olacak 2000’i aşkın ürün ve ürün grubu için sertifika sahibidir.

Karelli ayrıca ISO 9001 sistem kalite sertifikasına sahiptir.